Kjo foto e Ramës është pëlqyer nga demokratë e socialistë, ja pse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:55 10-04-2016 Kjo foto e Ramës është pëlqyer nga demokratë e socialistë, ja pse

Kjo foto e kryeministrit Edi Rama është pëlqyer nga socialistë e demokratë. Një pjesë e këtyre të fundit nuk kanë nguruar as ta shpërndajnë në rrjetet sociale duke shkruar se “më në fund bëri një foto të hajrit në jetën e tij”.

Kryeministri ka qenë në aktivitetin e organizuar nga Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në përkujtim të Profetit Muhamed dhe ajo që u vu re nga të gjithë ishte fakti që Rama e mbante vetë çadrën duke mos lejuar që një gjë të tillë ta bëjnë bodigardët e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038147926330566
array(1) { ["section"]=> string(70) "kjo-foto-e-rames-eshte-pelqyer-nga-demokrate-e-socialiste-ja-pse-37287" }