Kjo foto është e bukur apo shqtësuese për ju? Shpërndarë disa dhjetëra mijëra herë në dy javët e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:11 20-05-2016 Kjo foto është e bukur apo shqtësuese për ju? Shpërndarë disa dhjetëra mijëra herë në dy javët e fundit

Kjo fotografi e një babai mban që mban djalin e tij në dush është shpërndarë dhjetëra mijëra herë në Facebook në dy javë të fundit. Por, në të njëjtën kohë ajo është fshirë nga platforma të mediave sociale më shumë se një herë. Pse?

Një baba mban fëmijën e tij të sëmurë rëndë në krahë. Ata janë në dush dhe që të dy lakuriq. Fotografia ishte postuar në rrjetet sociale nga e ëma e fëmijës fotograf ja Heather Whitten e cila jeton në Arizona në SHBA. Ajo tregon djalin e saj Fox dhe burrin babai i fëmijës, Thomas Whitten. Djali kishte temperatur dhe i ati u fut bashkë me të në dush përpara se ta çonte në spital.

Për shumë njerëz ky është një portret prekës i kujdesit prindëror dhe përcjell shumë dashuri por të tjerë e kanë raportuar si shqetësuese.

Po për ju? Është e bukur apo e shqetësuese kjo foto?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një politikane kaq dashamirëse sa Bregu, përkulet dhe takon Daden. Doda buzëqesh
Sherr në autostradën Tiranë-Durrës, shoferët godasin njëri-tjetrin me drunj (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.023735046386719
array(1) { ["section"]=> string(108) "kjo-foto-eshte-e-bukur-apo-shqtesuese-per-ju-shperndare-disa-dhjetera-mijera-here-ne-dy-javet-e-fundit-41017" }