Kjo FOTO i thotë të gjitha për akuzat ndaj Marina Vjollcës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:57 13-09-2016 Kjo FOTO i thotë të gjitha për akuzat ndaj Marina Vjollcës

Kjo foto i thotë të gjitha për akuzat ndaj moderatores së Top Channel Marina Vjollca.

Teksa është duke shijuar pushimet ekzotike me Getoar Selimin, Marina është shfaqur “ujë e sapun”, lyer vetëm me vajin nxirës të diellit.
Dhe në këtë foto duket qartë që moderatorja e vënë në qendër të akuzave për operacione plastike, nuk ka asnjë ndërhyrje, sikurse është shprehur edhe vetë ditë më parë.

Hunda dhe buzët e Marinës janë shumë natyrale dhe mesa duket mënyra sesi ajo grimohet i bën njerëzit të mendojnë se është “e bërë” pasi realiteti në këtë foto na qenkërka ndryshe!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22774791717529
array(1) { ["section"]=> string(64) "kjo-foto-i-thote-te-gjitha-per-akuzat-ndaj-marina-vjollces-52773" }