Kjo kartolinë është më e bukura dhe e veçanta që keni parë këto ditë, ka si autore një 13-vjeçare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:58 25-12-2017 Kjo kartolinë është më e bukura dhe e veçanta që keni parë këto ditë, ka si autore një 13-vjeçare

Nga të gjitha kartolinat e shpërndara për festat e fundvit, kjo që shikoni është pa dyshim më e bukura për vetë simbolikën e fortë që bart.

Kartolina e ministrisë së Mbrojtjes ka si autore një 13 vjeçare, Anxhelina Zholi, vajza e një prej efektivëve të Forcave të Armatosura. Në një kartolinë është babai i saj ushtarak me flamurin kuqezi mbi krye, ndërsa në një tjetër një grup efektivësh të cilët marshojnë e duket sikur janë bërë gati për luftë.

Këtë fundvit, 153 efektivëve të Forcave të Armatosura do të mungojnë në tryezat e festës pranë familjeve të tyre pasi janë të angazhuar në misione ndërkombëtare.

efelk7_copy.jpg

efge.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018002986907959
array(1) { ["section"]=> string(103) "kjo-kartoline-eshte-me-e-bukura-dhe-e-vecanta-qe-keni-pare-keto-dite-ka-si-autore-nje-13-vjecare-104325" }