Kjo nuk është më fotografia më e pëlqyer në Instagram, ja kush e rrëmben rekordin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 05-05-2016 Kjo nuk është më fotografia më e pëlqyer në Instagram, ja kush e rrëmben rekordin

Fotografia e Kendall Jenner mund të jetë më e pëlqyera në Instagram për një kohë të gjatë, por duket se rekordin për më shumë “zemra” e ka thyer një tjetër forografi.

Puthja e ëmbël mes Justin Bieber dhe Selena Gomez, edhe pse jo artistikisht e kuruar si fotografi, ka marrë plot 3.5 milionë like duke lënë pas “selfie”-n e Kendall me 2.5 milion like.

beibs_2843253a.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1056809425354
array(1) { ["section"]=> string(86) "kjo-nuk-eshte-me-fotografia-me-e-pelqyer-ne-instagram-ja-kush-e-rremben-rekordin-39580" }