“Kjo nuk është përkthyer korrekt”, Rama s’i ndahet Bashës: Jo këtë herë (THIRRJA)

Publikuar tek: politike, më 11:39 10-03-2018 “Kjo nuk është përkthyer korrekt”, Rama s’i ndahet Bashës: Jo këtë herë (THIRRJA)

Kreu i qeverisë Edi Rama, nuk i ndahet kryedemokratit Lulzim Basha me kërkesën që ky i fundit të shkojë të dëshmojë në Prokuori lidhur me skandalin e lobimit në SHBA me mbështetjen financiare të rusëve.

Basha e cilësoi “përkthim të gabuar” artikullin e gazetës amerikane  por Rama i thotë se këtë herë duhet të shkojë të dëshmojë sepse në mes është integrimi në BE.

“Prapë?! Përkthim i gabuar drafti i reformës në drejtësi, ligji i vettingut, deklaratat e BE-SHBA.

Jo nuk është përkthim i gabuar, koha për t’u rrefyer në Prokuori sepse këtë herë në mes është interesi i Shqipërisë dhe rruga në BE”, shkruan Rama si përgjigje për Bashën përmes një kronike në ErTv.

 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ja 4 PROVA se Rama ose familjarë të tij janë të lidhur direkt me 620 kg KOKAINË”
Deputetja e re e PD mes ujit mbi gomone, propozim Ramës... por shikoni këtë DETAJ »
Article Logic
Execution time: 0.020654916763306
array(1) { ["section"]=> string(82) "kjo-nuk-eshte-perkthyer-korrekt-rama-s-i-ndahet-bashes-jo-kete-here-thirrja-112803" }