Kjo që shkruan sot Barbana Dini të thyen zemrën: Daja yt nuk ka humbur...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:46 20-01-2017 Kjo që shkruan sot Barbana Dini të thyen zemrën: Daja yt nuk ka humbur...

Motra e këngëtarit të ndjerë, talentit Ergi Dini që humbi tragjikisht jetën në një aksident me motor ka publikuar disa rreshta vërtet prekës.

Sot nipi i saj mbush një vjeç dhe Barbana kujton ditën kur bashkë me vëllain, mbushur me lule, fluturuan në maternitet për ta parë.

“1 vit me pare 20 Janar 2016!
Fluturuam drejt shtepise se lindjes
Me zemren plot lumturi
Krahembushur me lule ngjyra ngjyra
Per te t'falur ty dashuri!
Sot,20 Janar 2017!
Ti çapitesh duke u lekundur
Dhe hap syte e kerkon zemer
Daja yt nuk ka humbur
U ngjit ne qiell per tu bere engjell!
-Per nipin tone te shtrenjte Doar urimet me te bukura ne kete vit te pare te lindjes!Edhe 100 vite te lumtura!#happybirthday
#doar”, shkruan Barbana në IG.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031055212020874
array(1) { ["section"]=> string(75) "kjo-qe-shkruan-sot-barbana-dini-te-thyen-zemren-daja-yt-nuk-ka-humbur-66124" }