Kjo video nga “E diela shqiptare” do ju bëjë të qeshni me lot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:28 03-06-2015

Emisioni i së dielës drejtuar prej vitesh tashmë nga moderatori Ardit Gjebrea, në Tv Klan, përveç reklamave ka edhe momente humori që të bëjnë të qeshësh me lot.

Si kjo video ku protagonistë janë Arjola dhe Olsi, çifti simpatik i cili ka dhuruar pafund të qeshura në sallë dhe ekran. Loja konsiston në gjetjen e fjalëve nga njëri partner, ndërkohë që tjetri mundohet ta shqiptojë saktë.

Por kufjet bëjnë të vetën dhe ja se çfarë ndodh. Video

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010695934295654
array(1) { ["section"]=> string(65) "kjo-video-nga-e-diela-shqiptare-do-ju-beje-te-qeshni-me-lot-12615" }