Kjo vogëlushe është sot ndër këngëtaret më të njohura shqiptare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 30-12-2016 Kjo vogëlushe është sot ndër këngëtaret më të njohura shqiptare (Foto)

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu shquhet si njëri ndër volaket më të mira që ka muzikore shqiptare.

Zëri dhe stili i saj janë unikë.

Por, Ronën nuk e kemi parë asnjëherë si dukej kur ishte e vogël.

Vetë këngëtarja ka shuar kureshtjen e fansave dhe ks publikuar një foto nga fëmijëria.

rona_nishliu36.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03354811668396
array(1) { ["section"]=> string(74) "kjo-vogelushe-eshte-sot-nder-kengetaret-me-te-njohura-shqiptare-foto-64198" }