Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë. Shikoni foton me të atin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:14 25-12-2015 Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë. Shikoni foton me të atin

Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut.

Këtë herë është Klajdi Nano, djali i tij ai i cili ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë. Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto për të uruar Krishtlindjen.

Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.

Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës i dha asokohe pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

djali.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067520141601562
array(1) { ["section"]=> string(81) "klajdi-djali-i-fatos-dhe-xhoana-nanos-tashme-burre-shikoni-foton-me-te-atin-28523" }