Klas, elegancë dhe guxim. Si u veshën dje në ‘’Top Awards’’ personazhet e njohura (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:50 25-06-2016 Klas, elegancë dhe guxim. Si u veshën dje në ‘’Top Awards’’ personazhet e njohura (FOTOT)

Klas, elegancë dhe guxim.  Dhjetëra vajza të njohura të ekraneve goditën dje në zgjedhjen e fustaneve të tyre, ashtu dhe djemtë nuk qëndronin pas.

Po sjellim për ju fotot që tregojnë se si u veshën dje në ‘’Top Awards’’ personazhet e njohura.

top.jpgtop2.jpgtop3.jpgtop4.jpgtop5.jpgtop6.jpgtop7.jpgtop8.jpgtop9.jpgtop10.jpgtop11.jpgtop12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027845144271851
array(1) { ["section"]=> string(87) "klas-elegance-dhe-guxim-si-u-veshen-dje-ne-top-awards-personazhet-e-njohura-fotot-44553" }