Klaudia Pepa ndryshon pamje, nuk do e njihni balerinën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:01 17-03-2018 Klaudia Pepa ndryshon pamje, nuk do e njihni balerinën (FOTO)

Klaudia Pepa është një nga personazhet e njohur më të lakuar në media. Po ashtu balerina është shumë ndjekur në Instagram ku publikon shpesh foto dhe video provokuese.

Viti që lam pas ishti viti i “vëmendjes” ndaj balerinës fill pas ndarjes së saj të bujshme nga koreografi Albi Nako.

Së fundmi balerina ka ndryshuar totalisht pamjen. Ajo shfaqet e veshur me një badi ngjyrë të zezë dhe mesa duket Klaudia ka hequr dorë nga flokët natyrale ngjyrë gështenjë, pasi në këtë foto shfaqet me flokë të zeza.

-640-0-5aabd11b0b38f.jpg

 

-640-0-5aabd0c45d2c7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « #MeToo, rrëfehet Jennifer Lopez: Edhe unë jam abuzuar
Mbyllet “Oktabod”, ja çfarë thotë Turjan Hyska »
Article Logic
Execution time: 0.01954197883606
array(1) { ["section"]=> string(65) "klaudia-pepa-ndryshon-pamje-nuk-do-e-njihni-balerinen-foto-113532" }