Klea Huta e dashura e re e Erik Fullanit? Reagon moderatorja pas fotos së publikuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:02 30-11-2016 Klea Huta e dashura e re e Erik Fullanit? Reagon moderatorja pas fotos së publikuar

Moderatorja Klea Huta dhe djali i ish guvernatorit të BSH Erik Fullani, u fotografuan në zonën e Bllok-ut nën shoqërinë e njëri-tjetrit ndërsa disa portale aluduan për një lidhje dashurie mes tyre.

Por reagon moderatorja duke i dhënë fund çdo hamendësimi.

“Hahaha i falenderoj të gjithë portalet për vëmendjen që më dhanë për një kafe mbasditeve të ftohta të Tiranës së bashku me një person tëe familjes së Erikut që për çudi nuk është kapur në foto. Erikut i uroj ta gjejë vërtetë dashurinë e jetës dhe të jetë i lumtur”, shkruan moderatorja.

kleaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028808116912842
array(1) { ["section"]=> string(88) "klea-huta-e-dashura-e-re-e-erik-fullanit-reagon-moderatorja-pas-fotos-se-publikuar-61157" }