Klea Huta, një moderatore e cila mahnit me bukurinë e saj, dhe shumë shpejt pjesë e kinematografisë turke

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:33 19-12-2016 Klea Huta, një moderatore e cila mahnit me bukurinë e saj, dhe shumë shpejt pjesë e kinematografisë turke

Klea Huta është moderatorja e bukur shqiptare e cila ka mahnitur me fotot e saj të shkrepura nga Endrit Mertiri. Klea me anë të një seti fotografik ka nxjerrë në pah tiparet e errëta.

Shumë shpejt moderatoren do ta shohim në një serial turk krah aktorit të famshëm që ne e njohim si “Ertugrul”. 

kl2.png

kl.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031180858612061
array(1) { ["section"]=> string(109) "klea-huta-nje-moderatore-e-cila-mahnit-me-bukurine-e-saj-dhe-shume-shpejt-pjese-e-kinematografise-turke-63146" }