Klea i postoi këngën e papublikuar, Elgiti e kritikon në sy të të gjithëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:24 27-05-2019 Klea i postoi këngën e papublikuar, Elgiti e kritikon në sy të të gjithëve

Egit Doda dhe Klea Huta janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në media që kur lidhja e tyre u zbulua.

Çifti janë shumë aktive në rrjete sociale ku publikojnë shpesh foto e video të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi Elgiti ka publikuar një foto ku shfaqet duke kënduar në studio, ndërsa Klea i lë komentin 'OK'.

Mjaftoi kaq dhe Elgiti i bëri publikisht një kritikë  të dashurëës së tij.

“Mos e posto më këngën në story se nuk është bërë akoma publike”, i ka shkruar Elgiti në këtë postim pasi Klea ka treguar në instastoryn e saj se është fiksuar me këngën e re të Elgitit.

Edhe pse ka vendosur emoji acarimi, sigurisht që kjo është në kuadër të shakasë.

 

auto_vset1558959018 (1).jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078521013259888
array(1) { ["section"]=> string(80) "klea-i-postoi-kengen-e-papublikuar-elgiti-e-kritikon-ne-sy-te-te-gjitheve-165879" }