Kledi Kadiu bëhet nostalgjik, publikon foto të 32 viteve më parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 04-10-2016 Kledi Kadiu bëhet nostalgjik, publikon foto të 32 viteve më parë (Foto)

Kledi Kadiu, balerini i njohur shqiptar duket se është bërë nostalgjik.

Ai ka bulikuar një foto të 32 viteve më parë me anë të së cilës kujton ditën ndërkombëtare të kërcimit.

Në foton bardhë e zi balerini shfaqet në hapat e parë të baletit, ndërsa sot ai është ndër balerinët më të mirë dhe më të kërkuar në Itali.

kledi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina Fara publikon një foto provokuese, komenti i Ermal Mamaqit do t’ju shkrijë gazit
Elvana Gjata siç nuk e keni parë kurrë më parë, “çmend” fansat e saj (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.022699117660522
array(1) { ["section"]=> string(74) "kledi-kadiu-behet-nostalgjik-publikon-foto-te-32-viteve-me-pare-foto-55053" }