Klerikët i japin bekimin Erion Veliajt, bëjnë edhe “selfie”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:59 30-07-2015 Klerikët i japin bekimin Erion Veliajt, bëjnë edhe “selfie” Kleriket ne ceremonin e betimit te kryebashkiakut Veliaj

Pesë klerikë kanë qenë të pranishëm sot në mbledhjen e parë të Këshillit Bashkiak të Tiranës dhe ceremoisë së betimit të kryebashkiakut Erion Veliaj.

Klerikët, përveç momentit të betimit, i kanë kushtuar rëndësi të madhe edhe fotove, pasi fundja janë ato pasqyrueset dhe fiksueset e momenteve që zgjasin. Siç duket dhe nga kjo foto, kleriku është duke i treguar krerëve të tjerë një “selfie” të saporealizuar, që me ç’duket ka marrë gjithë vëmendjen e duhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027355194091797
array(1) { ["section"]=> string(62) "kleriket-i-japin-bekimin-erion-veliajt-bejne-edhe-selfie-17326" }