Klientët mezi presin darkën por shikoni çfarë bën kjo grua në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:00 16-05-2016 Klientët mezi presin darkën por shikoni çfarë bën kjo grua në Tiranë

Një gjest aspak etik që ua ka neveritur klientëve në një nga restorantet e Tiranës.

Teksa po priste me padurim darkën, njërit prej klientëve që ka fotografuar edhe zonjën duke e dërguar foton te “JOQ” papritur i ka ikur oreksi.

Zonja ka nxjerrë këmbën nga këpuca, e ka ngritur në karrige dhe e ka “ekspozuar” pa çorape përpara klientëve.

“Shikoni me cfarë pamje po darkojme sot. Seriozisht e kanë këta lloj njerëzish? Na e shpifën”, shkruan mesazhdërguesi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037713050842285
array(1) { ["section"]=> string(74) "klientet-mezi-presin-darken-por-shikoni-cfare-ben-kjo-grua-ne-tirane-40563" }