Klipi më i ri i Rita Orës merr komente negative (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 03-06-2015

Është publikuar më në fund klipi i ri i Rita Orës. Videoklipi i këngës “Poison” është pjesë e albumit të dytë të artistes që pritet të dalë në treg brenda këtij viti. Megjithatë videoklipi nuk është prituar dhe aq mirë nga kritika. Mbetet ende kohë për tu parë nëse Rita Ora do të korrë sukses, pasi klipi ka vetëm dy orë që është hedhur në rrjetet sociale.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13867592811584
array(1) { ["section"]=> string(59) "klipi-me-i-ri-i-rita-ores-merr-komente-negative-video-12574" }