Klodiana Shala jep mesazhin e fortë: Ikni sa më parë nga Shqipëria

Publikuar tek: sport, më 20:15 11-04-2018 Klodiana Shala jep mesazhin e fortë: Ikni sa më parë nga Shqipëria Klodiana Shala

Rekordmenia shqiptare, Klodiana Shala ishte e ftuar sot, në emisionin “Pasdite në Top Channel”, bashkë me atleten tjetër, Luiza Gega.

Gjatë emisionit, Shala dhe Gega kanë treguar për miqësinë e veçantë më njëra-tjetrën dhe ndodhitë që ato kanë pasur sëbashku. Në fund, Shala ka dhënë dhe një mesazh për sportistët e rinj shqiptar, ku u ka thënë të shkojnë në vendet ku e meritojnë. “Sportistët profesionistë të ikin sa më parë nga Shqipëria për t’u stërvitur jashtë. Ne nuk duhet t’i shajmë ata sepse bëjnë sakrifica duhet të shkojnë në vendet ku e meritojnë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO/ Ndodh SURPRIZA në MADRID, JUVENTUS shënon golin pas vetëm 2 minutash
VIDEO/ Ka GOOL në MADRID, JUVENTUSI shënon të tretin dhe 'shtang' stadiumin »
Article Logic
Execution time: 0.0042040348052979
array(1) { ["section"]=> string(72) "klodiana-shala-jep-mesazhin-e-forte-ikni-sa-me-pare-nga-shqiperia-116547" }