Koço Kokëdhima feston ditëlindjen, e bija Besa zgjedh këto fjalë për të

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:29 21-04-2016 Koço Kokëdhima feston ditëlindjen, e bija Besa zgjedh këto fjalë për të

Deputeti socialist i Kuvendit, Koço Kokëdhima, feston sot ditën e tij të lindjes.

Është vajza e madhe, këngëtarja Besa Kokëdhima ajo e cila ka zgjedhur ta urojë publikisht me fjalët që çdo baba do donte.

“Drita ime ka ditëlindjen! Babai im i shtrenjtë...të uroj nga thellësia e shpirtit edhe 1000 vite të lumtura, të shëndetshme e të suksesshme! Karakteri dhe shpirti yt do jenë gjithnjë frymëzim për mua!

Je heroi im e do mbetesh gjithmonë”, shkruan Besa.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032541036605835
array(1) { ["section"]=> string(76) "koco-kokedhima-feston-ditelindjen-e-bija-besa-zgjedh-keto-fjale-per-te-38279" }