Koço Kokëdhima letër prekëse të bijës këngëtare: Kam dashuri të pakufishme për ty

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 19-11-2016 Koço Kokëdhima letër prekëse të bijës këngëtare: Kam dashuri të pakufishme për ty

“E shtrenjta Besa ime, po të dërgoj këto lule për të të përcjellë dashurinë time të pakufishme dhe besimin e palëkundur që kam për ty. I yti përjetë”.

Këto janë fjalët prekëse të një babai për vajzën e tij të madhe, dashurinë e parë të shtëpisë. Të dy protagonistët e këtij artikull janë njerëz të famshëm, atë e bijë. Letra që shoqëronte një buqetë të bukur lulesh është shkruar nga ish-deputeti i Partisë Socialiste Koço Kokëdhima. Ai ia ka dedikuar të bijës Besa, këngëtare e suksesshme shqiptare. Këtë dhuratë të bukur artsitja e ka ndarë me miqtë e Instagramit, vetëm rasti për të cilin është bërë dhurata, ka mbetur mister. (Who)

Screenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063741207122803
array(1) { ["section"]=> string(86) "koco-kokedhima-leter-prekese-te-bijes-kengetare-kam-dashuri-te-pakufishme-per-ty-60054" }