Koço Kokëdhima tregon për personazhin që e bën të qeshë sa herë që e sheh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:24 30-12-2015 Koço Kokëdhima tregon për personazhin që e bën të qeshë sa herë që e sheh

Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima ka treguar personazhin që e bën të qeshë dhe i jep ndjenjë gëzimi sa herë që e shikon.

Ai është aktori i humorit, Ermal Mamaqi, me të cilin Kokëdhima ka postuar një foto në rrjetin social facebook.

“Të dashur miq! Ermali është një figurë e dashur për mua. Më bën të qesh dhe më jep ndjenjë gëzimi sa herë e shikoj. Po postoj një nga fotot që bëra me të sot. Gëzuar! Miqësisht”, shkruan deputeti socialist.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028716087341309
array(1) { ["section"]=> string(79) "koco-kokedhima-tregon-per-personazhin-qe-e-ben-te-qeshe-sa-here-qe-e-sheh-28885" }