Kodheli e nis duke qeshur ditën e punës me ambasadorin e SHBA Donald Lu dhe poston foton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:49 09-02-2016 Kodheli e nis duke qeshur ditën e punës me ambasadorin e SHBA Donald Lu dhe poston foton Ministrja Mimi Kodheli mengjesin e sotem me ambasadorin e SHBA ne Tirane Donald Lu

Mimi Kodheli e ka nisur ditën e punës në një takim me ambasadorin Donald Lu, ndërkohë që zyrtarin e qeverisë amerikane në Tiranë e ka pritur në zyrën e saj në Ministrinë e Mbrojtjes. 

“Gjithnjë kënaqësi të takohesh me @USEmbassyTirana #DonaldLu, përfaqësuesin e një vendi kaq mik si #SHBA”, shkruan Kodheli në rrjetin social Twitter për takimin me zyrtarin e qeverisë amerikane.

Nuk dihet se çfarë kanë diskutuar dy zyrtarët, sepse vetë ministrja nuk jep të dhëna, por përpara vizitës së Kerryt në Shqipëri ka shumë për të diskutuar nga të dyja palët. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027460813522339
array(1) { ["section"]=> string(94) "kodheli-e-nis-duke-qeshur-diten-e-punes-me-ambasadorin-e-shba-donald-lu-dhe-poston-foton-32120" }