Kodi 'sekret' në Shtëpinë e Bardhë, ja çfarë thuhet kur Presidenti është duke bërë seks

Publikuar tek: bota, më 23:51 22-01-2017 Kodi 'sekret' në Shtëpinë e Bardhë, ja çfarë thuhet kur Presidenti është duke bërë seks

Shtëpia e Bardhë, ka rregullat e veta, e duke pasur parasysh nivelin e sigurisë dhe konfidencialitetit në pothuajse çdo gjë që ndodh atje, për shumë gjëra duhen përdorur kode të veçanta.

Sipas The Sun ka një kod që presidenti i ri, Donald Trump, duhet ta thotë në momentet e intimitetit me Zonjën e Parë, Melania.

I njëjti kod është përdorur edhe nga Barack Obama. Fraza që duhet përdorur është “diskutimi për problemin e Bosnjës”.

E kur Presidenti dhe Zonja e parë janë duke kryer marrëdhënie  agjentët e shërbimit sekret raportojnë se “janë  duke diskutuar problemin e Bosnjës”. Kështu thotë këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, Stephen Rochon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036030054092407
array(1) { ["section"]=> string(90) "kodi-sekret-ne-shtepine-e-bardhe-ja-cfare-thuhet-kur-presidenti-eshte-duke-bere-seks-66324" }