Kodrat zienin nga fëmijët, shikoni çfarë bëjnë të zhveshur këta 2 qytetarë në anën tjetër të liqenit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:18 01-06-2017 Kodrat zienin nga fëmijët, shikoni çfarë bëjnë të zhveshur këta 2 qytetarë në anën tjetër të liqenit

Vera erdhi dhe liqeni i Tiranës po shfrytëzohet për plazh nga disa qytetarë.

Të gjithë dalin për vrap, piknik ose shëtijte nga kodrat e liqenit por këto qytetarë kanë vendosur ta shfrytëzojnë edhe në një tjetër formë duke marë rreze dielli.

Lodrat pranë liqenit sot ishin të mbushura me fëmijë të cilët po vraponin të bënin foto me kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj me rastin e 1 qershorit, shkruan newsbomb.al.

Ndërkohë në anën tjetër disa qytetarë qëndronin të shtrirë, të zhveshur me rroba banjo nën rrezet e diellit sikur të ishin në plazh.

k.jpg

nmnnnm.jpg

hhg.jpg

ggf.jpg

gfhgf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066885948181152
array(1) { ["section"]=> string(105) "kodrat-zienin-nga-femijet-shikoni-cfare-bejne-te-zhveshur-keta-2-qytetare-ne-anen-tjeter-te-liqenit-80865" }