Koha ka ndalur për Silvana Braçen…ajo një yll që s’njeh moshë (FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:25 27-07-2016 Koha ka ndalur për Silvana Braçen…ajo një yll që s’njeh moshë (FOTO NË BRENDËSI)

Koha ka ndalur për Silvana Braçen…ajo një yll që s’njeh moshë. Prezantuesja e njohur dhe e dashur e shqiptarëve në TVSH, vjen në këto foto më e re se kurrë.

E freskët, e qeshur dhe plot jetë, ajo shfaqet në këtë foto me gazetarin Eraldo Rexho, i cili shkruan fare thjeshtë ‘’Kush nuk e do Silvën’’.

silvanabrace5.png 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034788131713867
array(1) { ["section"]=> string(84) "koha-ka-ndalur-per-silvana-bracen-ajo-nje-yll-qe-s-njeh-moshe-foto-ne-brendesi-47906" }