Kohë lëndimesh, gjakoset Seldi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 20-07-2016 Kohë lëndimesh, gjakoset Seldi (FOTO)

Seldi, ish konkurent i Big Brother dhe këngëtar ka lënduar këmbën e tij.

Ai ka postuar një foto në Instagram ku duket me këmbë të gjakosur.  Dhe kjo për shkak të vrapimit për rreth 1 orë e gjysëm. Mesa duket Seldin e kanë vrarë keq këpucët e tij. 

gjakoset_seldi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021629095077515
array(1) { ["section"]=> string(40) "kohe-lendimesh-gjakoset-seldi-foto-47245" }