Kokainë, marijuanë e hashash... DETAJE nga operacioni 'SHEFI', 17 SHQIPTARË të arrestuar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:49 14-03-2018 Kokainë, marijuanë e hashash... DETAJE nga operacioni 'SHEFI', 17 SHQIPTARË të arrestuar (VIDEO) Foto gjatë operacionit \"Shefi\"

Arrestohen 17 shqiptarë në Itali.

Ka përfunduar mëngjesin e sotëm operacioni antidrogë “Shefi”, falë bashkëpunimit të policisë italiane me atë shqiptare.

Mësohet nga mediat italiane se gjatë operacionit janë arrestuar 43 persona të akuzuar për trafik kokaine, hashashi dhe marijuane, ku 17 prej tyre janë shtetas shqiptarë.

Droga trafikohej nga Shqipëria drejt Puglia-s me mjete lundruese, ndërsa gjaë operacionit është sekuestruar sasi e madhe droge. 

Në operacion kanë marrë pjesë 200 forca policie, ndërkohë hetimi ka filluar që në vitin 2016.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj uron Ditën e Verës : Një vit me xhevahirin e Tiranës
Policia parandalon VRASJEN në Mirditë, arrestohet 29-vjeçari (EMRI- DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.065865993499756
array(1) { ["section"]=> string(94) "kokaine-marijuane-e-hashash-detaje-nga-operacioni-shefi-17-shqiptare-te-arrestuar-video-113209" }