Kokëdhima: Zhgënjim që PS ra në duart e një mafie

Publikuar tek: politike, më 20:44 13-02-2018 Kokëdhima: Zhgënjim që PS ra në duart e një mafie

Sipas kryetarit të partisë “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima, zhgënjimi i tij më i madh është që Partia Socialiste ka rënë në duart e një mafie e cila ka braktisur dhe kauzat e saj.

Këtë, Kokëdhima e tha gjatë emisionit "Provokacija" të Mustafa Nanos në ABC News.

“Zhgënjimi im është shumë i madh përsa i përket PS është që ra në duart e një mafie ordinere dhe braktisi të gjitha kauzat”, tha Kokëdhima.

Më tej, Kokëdhima shtoi se gjykon politikat e qeverisje së Edi Ramës sepse nuk ka çështje personale me të.

“Unë gjykoj politikat e qeverisjes. Unë nuk jam këtu për çështje personale me Edi Ramën”, u shpreh kryetari i “Zgjidhjes”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022833108901978
array(1) { ["section"]=> string(55) "kokedhima-zhgenjim-qe-ps-ra-ne-duart-e-nje-mafie-110159" }