Kokëulur dhe i përlotur, Bjordi i jep Adelajdës lamtumirën për në banesën e fundit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:33 30-10-2017 Kokëulur dhe i përlotur, Bjordi i jep Adelajdës lamtumirën për në banesën e fundit (FOTO)

Ish i dashuri i Adelajdës Bjordi Mezini ka shkuar në qytetin e Kavajës për ti dhënë lamtumirën e fundit gazetares.

Me kokën ulur dhe i përlotur kështu është shfaqur Bjordi përpara kinemasë së Kavajës, ku u organizuan homazhet në nderim të ish të dashurës së tij.

Ndarja nga jeta kaq e parakohshme e Adelajdës solli trishtim për këdo që e njihte gazetaren e ëmbël. I tillë ishte edhe reagimi i Bjordit, ku me fjalë mjaft prekëse shprehu pikëllimin e tij.

 Bjordi dhe Adelajda u dashuruan në Big Brother dhe ishin një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. 

BJORDI.png

photo_61416466_17_copy.jpg

2536031321_1.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia sekuestron 15 kallëpe tritoli në qendër të Sarandës
Lunaçek viziton Kosovën në fund të mandatit të saj, ky është mesazhi i Hashim Thaçit për të »
Article Logic
Execution time: 0.018353939056396
array(1) { ["section"]=> string(92) "kokeulur-dhe-i-perlotur-bjordi-i-jep-adelajdes-lamtumiren-per-ne-banesen-e-fundit-foto-97726" }