Kolegu fotografon Rozanën mbytur në lot dhe i thotë veç një fjalë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:11 11-12-2016 Kolegu fotografon Rozanën mbytur në lot dhe i thotë veç një fjalë...

Në fund, pasi kuptoi që fituese e “Këngës Magjike” ishte pikërisht ajo, Rozana Radi shpërtheu në lot duke i emocionuar të gjithë.

Kolegu i saj i kujdesshëm, Sinan Hoxha ka kapur këtë foto dhe e ka publikuar në rrjetin social ndërsa ka shkruar veç: “Rozana Radi zemër”.

Rozi e “Ma thuaj ti” u shfaq tejet e emocionuar mbrëmë ndërsa pas interpretimit u fotografua edhe me të dashurin e saj prokuror Shpëtim Karakushi.

ROZAAA_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02874493598938
array(1) { ["section"]=> string(71) "kolegu-fotografon-rozanen-mbytur-ne-lot-dhe-i-thote-vec-nje-fjale-62286" }