“Kollovar, t’i ka blerë e dashura”, Ledion Liço sulmohet në rrjetet sociale, nuk heziton të replikojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:16 02-07-2016 “Kollovar, t’i ka blerë e dashura”, Ledion Liço sulmohet në rrjetet sociale, nuk heziton të replikojë

Vazhdon jehona e deklaratave të Noizy për Ledion Liçon, aq sa në profilin e moderatorit në Instagram, fansat komentojnë duke përsëritur fjalët e reperit.

“Ty s’ta bleu as mami, as babi, ta bleu e dashura, kollovar”, shkruan dikush në foton e Ledionit me Sara Hoxhën, por moderatori nuk ka hezituar të replikojë me komentuesin: “Ca thu më, seriozisht e ke, a më mos ja fut kot”.

Por nuk është vetëm ky koment, por edhe të tjerë persona, që zakonisht fshihen pas profileve fallco, shkruajnë fjalë negative ndaj moderatorit dhe ky i fundit mesa duket ka kohë për t’iu përgjigjur të gjithëve. 

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024499893188477
array(1) { ["section"]=> string(102) "kollovar-t-i-ka-blere-e-dashura-ledion-lico-sulmohet-ne-rrjetet-sociale-nuk-heziton-te-replikoje-45321" }