Kombëtarja e moshave në krizë totale, kuqezinjtë ‘çmontohen’ nga Çekia

Publikuar tek: sport, më 17:57 23-10-2018 Kombëtarja e moshave në krizë totale, kuqezinjtë ‘çmontohen’ nga Çekia Foto ilustruese

Ditën e sotme është luajtur ndeshja mes Shqipërisë dhe Çekisë, e vlefshme për eleminatoret e europianit të moshave U17-të.

Kuqezinjtë kanë pësuar një humbje 6-0 me një lojë që linte shumë për të dëshiruar.

Në vetëm 45 minutat e para Kombëtarja ka pësuar 4 gola, ndërsa më tej pjesa e dytë përsëri ka qenë zhgënjyese me pësimin e dy golave të tjerë.

Kjo humbje shpjegon edhe një herë se duke filluar nga Kombëtarja e drejtuar nga Christian Panuçi e vazhdon deri te moshat ka një krizë totale, që pëson shumë gola në repartin e prapavijës.

Më shumë në këtë kategori: « Shënoi golin e fitores ndaj Tiranës, Danilo Alvesh tregohet ‘modest’ pas ndeshjes (FOTO)
Neymar rikthehet te Barcelona? Vjen përgjigja zyrtare nga Spanja »
Execution time: 0.022176027297974
array(1) { ["section"]=> string(74) "kombetarja-e-moshave-ne-krize-totale-kuqezinjte-cmontohen-nga-cekia-138845" }