Kombëtarja mbështet nga një tifoz special sot në “Elbasan Arena” (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 17:39 02-09-2017 Kombëtarja mbështet nga një tifoz special sot në “Elbasan Arena” (FOTO)

Për pak minuta starton ndeshja Shqipëri-Lihteshtejn në Elbasan Arena, e vlefshme për eleminiatoret e botërorit “Rusi 2018”.

Si rrallë herë, ditën e sotme kombëtarja do të ndiqet nga një numër shumë i ulët tifozësh, pasi tifogrupet kryesore që ndjekin skuadrën, e kanë bojkotuar këtë ndeshje. Por pavarësisht këtij fakti në shkallët e “Elbasan Arena”, sot kuqezinjtë do të ndiqen nga një “tifoz special”, ai është ish trajneri i kombëtares Xhani De Biazi.

Italiani që prej disa minutash është në tribunën vip të stadiumit dhë menjëherë është rrethuar nga disa dhjetra tifozë që kanë përfituar nga rasti për të bërë disa foto me ish trajnerin e kombëtares.

Më poshtë fotot:

IMG-20170902-WA0021.jpg

IMG-20170902-WA0012.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del formacioni zyrtar i kombëtares, Sadiku e nis nga stoli, Grezda titullar
Me golat e Roshit dhe Agollit, Panuçi fiton në debutim, Shqipëria ndryshon pozicion në tabelë »
Article Logic
Execution time: 0.23267602920532
array(1) { ["section"]=> string(73) "kombetarja-mbeshtet-nga-nje-tifoz-special-sot-ne-elbasan-arena-foto-90953" }