Komenti fyes në Facebook që e bëri të qeshë ministren Harito (Video)

Publikuar tek: politike, më 21:09 27-03-2016 Komenti fyes në Facebook që e bëri të qeshë ministren Harito (Video)

E ftuar në emisionin “Tonight” të Ilva Tares për të folur rreth komenteve fyese online, Ministrja Harito ka ndarë më shikuesit një eksperiencë personale.

Një koment publik skandaloz kishte mbërritur në facebook-un e saj. Dikush i shkruante Ministres se “ajo i kishte marrë me rradhë të gjitha motelet e rrugës Fier- Vlorë”. Shihni si e komenton Harito komentin fyes dhe reagimi që ajo kishte patur kur lexoi komentin.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jozefina Topalli përkrah fëmijëve dhe bashkëshortit në festën e Pashkës (Fotot)
Braçe hedh disa rreshta për politikën ‘’nam’’: Xhihadi Politik në aksion »
Article Logic
Execution time: 0.021473169326782
array(1) { ["section"]=> string(72) "komenti-fyes-ne-facebook-qe-e-beri-te-qeshe-ministren-harito-video-36160" }