Komentuesi i thotë “DERR”, kryeministrit HABIT me reagimin e tij: S’ja paske haberin nga PARAJSA…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:05 23-04-2017 Komentuesi i thotë “DERR”, kryeministrit HABIT me reagimin e tij: S’ja paske haberin nga PARAJSA…

Kryeministri Edi Rama ka vijuar më tej me replikat dhe bisedat pikante në facebook.

Mes komenteve ishte dhe ky i një djali i cili ju drejtohet të gjithë atyre që shkruajnë por edhe kryeministrit duke lënë të kuptojmë se ai ishte “derri” sipas asaj që shkruan.

Por reagimi i Ramës këtë herë nuk ka qenë aq i ashpër sa zakonisht, i cili me ironi e ka këshilluar të ndjekë punët e tij sepse sipas Ramës s’ja ka haberin nga “parajsa, derrat dhe vetja”.

 

 289604.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025220155715942
array(1) { ["section"]=> string(98) "komentuesi-i-thote-derr-kryeministrit-habit-me-reagimin-e-tij-s-ja-paske-haberin-nga-parajsa-76144" }