Komentuesit "sulmojnë" Ramën duke i kujtuar foton me makarona por ai tregon një sekret që nuk e dinim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 06-05-2017 Komentuesit

Disa kohë më parë një foto e kryeministrit Edi Rama teksa hante makarona bëri bujë të madhe në rrjet.

Rama me anë të një fotomontazhi ka ironizuar ditën e sotme Bashën, Berishën dhe Ndokën por komentuesit kanë reaguar ndaj tij duke i kujtuar foton me makarona.

Kryeministri tregon se atë foto e ka bërë vetë për të qeshur miqtë e tij.

KOMENTET:

Komentuesi: Sa fukara qe je nga truni !!! E harove ate foton duke ngren makarona ne tas ?!

Rama: Une e harrova? Si ta harroj kur e kam bere vete per te qeshur me shoket ne tavoline kur isha emigrant dhe qesh sa here e shoh ta nxjerrin gazetat e Saliut per te manipuluar ata qe hane barin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018135070800781
array(1) { ["section"]=> string(105) "komentuesit-sulmojne-ramen-duke-i-kujtuar-foton-me-makarona-por-ai-tregon-nje-sekret-qe-nuk-e-dinim-77722" }