Komentuesja acarohet keq me Armina Mevlanin: Shëtit poshtë e lart me paratë e popullit, s’ke turp. Ja si ia kthen blogerja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:05 26-09-2016 Komentuesja acarohet keq me Armina Mevlanin: Shëtit poshtë e lart me paratë e popullit, s’ke turp. Ja si ia kthen blogerja

Armina Mevlani nuk resht së publikuari foto në rrjetet sociale. Ajo nuk nguron të na tregoj nëpërmjetë tyre edhe eventet në të cilat merr pjesë.

Së fundmi modelja ka marrë pjesë në ‘Javën e Modës’ në Milano.

Shkruan komentuesi:

“Shëtitesh poshtë e lartë ti me paratë e populit .Dhe stë vjen aspak turp të shesësh mend këtu.Të vijë pak turp nga vajzat e tjera të moshës tënde që në vendin tënd vuajnë urie dhe ti slë gjë pa postuar aty”

Kundërpërgjigjet Armina:

“Më vjen shumë keq për ato vajza që skanë mundësi dhe unë ndihmoj sa më shumë të kem mundësi, por udhëtimet e mija janë pjesë e punës sime dhe të mbështetur nga njerëz me të cilët bashkëpunoj.Kjo është diçka e vështirë për tu kuptuar në Shqipëri por unë po investoj kohë në fushën time dhe ska të bëjë me asnjë person apo paratë e popullit siç ju i quani.Unë kam fitimet e mija me këtë punë që po bëj”.

armina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024004936218262
array(1) { ["section"]=> string(125) "komentuesja-acarohet-keq-me-armina-mevlanin-shetit-poshte-e-lart-me-parate-e-popullit-s-ke-turp-ja-si-ia-kthen-blogerja-54145" }