Komentuesja ironizon kryeministrin, Rama përgjigjet: Humor kaps ja ç'të këshilloj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:45 11-04-2017 Komentuesja ironizon kryeministrin, Rama përgjigjet: Humor kaps ja ç'të këshilloj

Kryeministri Edi Rama replikon gjithmonë me komentuesit që i shkruajnë në rrjete sociale, por këtë herë ai ka befasuar me komentin që i ka bërë një zonje.

Në postimin e tij në Facebook ditën e sotme, Rama deklaroi se në Shqipëri aktualisht janë 38,519 vende pune. Reagimet kanë qenë të shumta por komenti i kësaj zonje e cila e ka ironizuar atë për shifrat marramendëse që ka shkruar mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak Ramës.

Komentet mes Ramës dhe komentueses

Komentuesja: Fillo punëso maqedonas e rumune tani, :) ne skemi me papunesi, rrofsh!

Rama: Humor kaps quhet ky Zonja Resma dhe ne keto raste keshillohet sa me shume caj jeshil, nje luge vaj peshku ne mengjes dhe 35 minuta ecje pas buke.

kapsssss.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021183013916016
array(1) { ["section"]=> string(69) "komentuesja-ironizon-kryeministrin-rama-shko-te-se-je-bere-kaps-74847" }