Komisioni i ligjeve miraton amnistinë, Manjani kundër faljes për hajdutët

Publikuar tek: politike, më 12:27 20-12-2016 Komisioni i ligjeve miraton amnistinë, Manjani kundër faljes për hajdutët

Komisioni i ligjeve ka miratuar sot me votim unanim amnistinë e fundvitit për personat e dënuar deri në tre vjet.

Ministrim i Drejtësisë, Ylli Manjani ka propozuar heqjen e amnistisë për personate dënuar më vjedhje ndërsa sipar Arben Ristanit, nuk duhet të ketë amnisti për personat e dënuar për kanabis dhe manipulim votash.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama takim kokë më kokë me Metën në Kryeministri
Ministri Tahiri takon ish-drejtuesit e Policisë ndër vite (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.020814895629883
array(1) { ["section"]=> string(78) "komisioni-i-ligjeve-miraton-amnistine-manjani-kunder-faljes-per-hajdutet-63208" }