Kompania e penalizuar për tenderin e Burgjeve rikthehet fuqishëm, lidh kontrata me bashkitë (Lista)

Publikuar tek: ekonomi, më 14:01 23-09-2016 Kompania e penalizuar për tenderin e Burgjeve rikthehet fuqishëm, lidh kontrata me bashkitë (Lista)

Kompania e penalizuar për tenderin e Burgjeve, “Murati D” është rikthyer sërish  në treg.

Kompania po lidh kontrata me disa bashki, si  Elbasan, Përrenjas, Skrapar dhe Belsh.

Operatori Ekonomik Kontraktues ka shpallur 19 tendera, me një fond limit prej 20.605.025 lekësh.

Ndër to mund të përmendim kontratën me qeverisjen lokale Durrës, me objekt tenderi “blerje për rroba pune”, apo me qeverisjen lokale të Fierit me objekt tenderi “blerje materiale inventari”, raporton Newsbomb.al.

Të dhënat janë hulumtuar nga agjencia Open Data Albania. Për më shumë, kjo është lista e tenderave me 19 qeverisjet lokale dhe kontratat me vlerat përkatëse. 

tenderat.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035559892654419
array(1) { ["section"]=> string(102) "kompania-e-penalizuar-per-tenderin-e-burgjeve-rikthehet-fuqishem-lidh-kontrata-me-bashkite-lista-53876" }