Kompozitori akuzon Greta Koçin për vjedhje, paralajmëron veprime kundër saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:00 23-02-2016 Kompozitori akuzon Greta Koçin për vjedhje, paralajmëron veprime kundër saj

Kompozitori Chipsi ka akuzuar këngëtaren Greta Koçi se i ka vjedhur këngën e publikuar pak ditë më parë “I besova”.

Chipsi shkruan se së shpejti do të veprojë dhe këngët që i janë vjedhur nuk do të ekzistojnë më në kanalin muzikor në internet “Youtube”.

“Sot rastësisht pashë në Youtube një këngë të cilën e kam punuar unë, por që shkruante se e paska punuar dikush tjetër! Kjo si defekt i asaj grekes të vogël Greta Koçit. Më vjen keq për këta të cilët i nxora prej baltës e që më luteshin peër një këngë, të cilët po harrojnë se i kthejë në balt pa pikë problemi. Ka shumë kohë që hesht nga keqardhja dhe nuk kam reflektuar asnjëher për shkak të disa personave të tjerë të cilët fatkeqësisht i kam quajtur miq! Së shpejti këto projekte nuk do të egzistojnë më në Youtube”, shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020090103149414
array(1) { ["section"]=> string(80) "kompozitori-akuzon-greta-kocin-per-vjedhje-paralajmeron-veprime-kunder-saj-33273" }