Koncert në kryeqytet, Ermal Meta niset drejt atdheut

Publikuar tek: kulture-art, më 18:48 31-05-2018 Koncert në kryeqytet, Ermal Meta niset drejt atdheut Ermal Meta

Ditën e nesërme ashtu siç është paralajmëruar disa kohë më parë, këngëtari shqiptar i cili përfaqësoi Italinë në Eurovizion, Ermal Meta pritet të mbajë një koncert në kryeqytet.

Me anë të një postimi, djaloshi fierak ka treguar se është nisur drejt Shqipërisë, atdheut të tij, ndërkohë që ka njoftuar se do të performojë në sheshin Skënderbej.

Tirana po vij. Nesë koncert në sheshin Skënderbej”, ka shkruar Meta në diçiturën e fotos së postuar në Instagram.

ermal_meta.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident me makinë në Milano, shuhet ylli i muzikës latino–amerikane
INTERVISTË/ E shkarkoi Kumbaro, RIKTHEHET Bardhyl Londo: Ja kë përfaqëson Mirela (Politika dhe letërsia sot, në sytë e poetit) »
Article Logic
Execution time: 0.024080991744995
array(1) { ["section"]=> string(58) "koncert-ne-kryeqytet-ermal-meta-niset-drejt-atdheut-122797" }