Koncerti i Rita Orës në Tiranë, ja çfarë bëri vajza e Ardit Gjebreas

Publikuar tek: aktualitet, më 08:41 04-06-2018 Koncerti i Rita Orës në Tiranë, ja çfarë bëri vajza e Ardit Gjebreas Anna Gjebrea ne skene me Rita Oren

Rita Ora performoi mbrëmjen e kaluar në sheshin e Tiranës për rreth 1 orë ku argëtoi mbi 200.000 mijë persona që ndoqën nga afër koncertin e saj.

Veç Valles së Tropojës një nga momentet më interesante ishte kënga kushtuar femrave kudo në botë. “Girls” është një bashkëpunim mes Rita Orës, Cardi B, Bebe Rexhës dhe Charli XCX.

Rita zgjodhi ta performonte hitin e saj më të ri në fillim në koncertit, duke ngjitur në skenë femra të ndryshme. Mes tyre ishte dhe vajza e Ardit Gjebreas, Anna dhe moderatorja Anjeza Maja.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065591335296631
array(1) { ["section"]=> string(74) "koncerti-i-rita-ores-ne-tirane-ja-cfare-beri-vajza-e-ardit-gjebreas-123166" }