Konfirmon shtatzaninë, ja kush është çifti i showbizit që do të bëhet me fëmijë për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:56 10-08-2018 Konfirmon shtatzaninë, ja kush është çifti i showbizit që do të bëhet me fëmijë për herë të parë

Prej kohësh është përfolur se çifti i njohur i showbizit Mozzik dhe Loredana Zefi do të bëhen prindër, por deri tani nuk kemi pasur asnjë reagim nga ana e tyre.

 Së fundmi na ka tërhequr vëmendjen një postim i Loredanës në instastory.

E dashura e Mozzik ka nxjerrë një boomerang me këpucën e një bebeje, duke na konfirmuar kështu lajmin se është në pritje të ëmbël.

Sakaq në videon e Loredanës vëmë re se atletet janë për djem.

ghfghghgjgjh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020620822906494
array(1) { ["section"]=> string(102) "konfirmon-shtatzanine-ja-kush-eshte-cifti-i-showbizit-qe-do-te-behet-me-femije-per-here-te-pare-130681" }