Konfuzion në media, publikohen “dy lista përfundimtare”, FSHF dhe De Biasi heshtin

Publikuar tek: sport, më 21:51 31-05-2016 Konfuzion në media, publikohen “dy lista përfundimtare”, FSHF dhe De Biasi heshtin

Prej gati një ore në media janë publikuar “dy lista përfundimtare” të skuadrës shqiptare që do të udhëtojë drejt Francës për Kampionatin Europian.

Fillimisht u njoftua jo zyrtarisht se jashtë ekipit Kombëtar kanë mbetur Frederik Veseli, Burim Kukeli, Milot Rashica, Amir Rrahmani. Por, vetëm disa minuta më vonë u publikua një tjetër listë, ku rezulton se jashtë kanë mbetur Berat Gjimshiti, Herolind Shala, Milot Rashica dhe Amir Rrahmani.

Ndonëse në media aktualisht është krijuar një konfuzion i madh, Federata Shqiptare e Futbollit dhe trajneri Gianni de Biasi nuk kanë reaguar. Publikimi i listës zyrtare është njoftuar për ditën e sotme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030978918075562
array(1) { ["section"]=> string(84) "konfuzion-ne-media-publikohen-dy-lista-perfundimtare-fshf-dhe-de-biasi-heshtin-42052" }