Konkursi i Newsbomb.al mbyllet me një fitues! Parashikoi 0-3 fitoren e kombëtares

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:50 11-10-2015 Konkursi i Newsbomb.al mbyllet me një fitues! Parashikoi 0-3 fitoren e kombëtares

Konkursi i Newsbomb.al për parashikimin e rezultatit të ndeshjes Armeni- Shqipëri është mbyllur me një fitues.

Fituesi i cili ka parashikuar rezultatin e saktë të ndeshjes (0-3) është Ergys Aliu. Gjithashtu i ka dhënë “Like” dhe e ka shpërndarë postimin duke i plotësuar të gjitha kushtet e pjesëmarrjes në konkursin ku dhurohen një palë këpucë mici’s me dyqan në TEG (Tirana East Gate).

Newsbomb.al ju falënderon të gjithë ju që u bëtë pjesë e konkursit. Së shpejti do të organizohen të tjera konkurse argëtuese dhe do të shpërndahen dhurata të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024168014526367
array(1) { ["section"]=> string(86) "konkursi-i-newsbomb-al-mbyllet-me-nje-fitues-parashikoi-0-3-fitoren-e-kombetares-22907" }