Koordinatorja e PD-së niset me studentët nga Korça drejt çadrës së protestës por një detaj bie në sytë e të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:18 23-02-2017 Koordinatorja e PD-së niset me studentët nga Korça drejt çadrës së protestës por një detaj bie në sytë e të gjithëve

Krenare Sorina Koti, Koordinatore kombëtare e Partisë Demokratike ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se është nisur nga Korça drejt Tiranës bashkë me studentët, për t’iu bashkuar çadrës së protestës para Kryeministrisë.

Por ka një detaj që vihet re nga të gjithë: Autobusi i stërmadh është gjysmë bosh.

“Forca më e madhe Rinia, t’i japim rinisë një shpresë për të ardhmen”, shkruan me të drejtë demokratja por fakti mbetet që të rinjtë korçarë do e kalojnë natën në shtëpi sonte dhe janë shumë pak ata që do e gdhijnë nën “çadrën e lirisë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037199020385742
array(1) { ["section"]=> string(122) "koordinatorja-e-pd-se-niset-me-studentet-nga-korca-drejt-cadres-se-protestes-por-nje-detaj-bie-ne-syte-e-te-gjitheve-69700" }