“Kopjac, gjysmak e pa vizion”, Basha “s’kursen” asgjë për Ramën

Publikuar tek: politike, më 15:01 16-11-2015 “Kopjac, gjysmak e pa vizion”, Basha “s’kursen” asgjë për Ramën

Kreu i PD, Lulzim Basha , nuk ka “kursyer” asgjë për shefin e qeverisë Edi Rama.

Basha e ka quajtur Ramën “kopjac, gjysmak e pa vizion” që sipas kreut të opozitës po mbetet pa gjumë nga platforma e PD.

“Kopjac, gjysmak e pa vizion që po e le pa gjumë platforma jonë. Por origjinali është gjithmonë superior. Për më shumë live nga PD në ora 17:00”, paralajmëron Basha nga rrjeti social Facebook .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama heq dorë nga fjala ‘’Burg’’: S’po e them se s’e keni qejf. Premton se do tërheqë inspektorët e Tatimeve nga terreni
Platforma e LSI, Meta i bën thirrje përfaqësuesve: Distancohuni nga korrupsioni dhe abuzimi me detyrën »
Article Logic
Execution time: 0.018716812133789
array(1) { ["section"]=> string(63) "kopjac-gjysmak-e-pa-vizion-basha-s-kursen-asgje-per-ramen-25552" }